Спорт

Другі в Європі

15 червня у Києві відбувся Другий відкритий чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств, які проводилися під егідою Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA). Участь у Чемпіонаті взяли близько 150 бійців із 26 країн світу.

Підготувати до участі збірну команду України Федерація змішаних єдиноборств України запросила тренера Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 Юрія Нестеровського.

За результатами спортивного збору була складена збірна команда України, до якої ввійшов наш земляк, майстер спорту України з бойового самбо Віталій Добровольський.

У загальному заліку серед збірних європейських країн команда України посіла почесне ІІ місце, поступившись збірній команді Росії. На ІІІ місці – команда збірної Молдови.

Серед шести вагових категорій українці вибороли 2 золотих та 2 бронзових медалі. Золото для збірної України здобули  Олег Хачатуров та Руслан Бусел. Бронзові медалі –  Станіслав Кутін (93 кг.) та  Роман Адамченко  (понад 90 кг.).

Віталій Добровольський, поступившись бійцю із Азербайджану посів IV місце.

Збірну команду України нагороджував багаторазовий чемпіон світу по ММА, почесний президент WMMAA Федір Ємельяненко. Також на церемонії нагородження були присутні президент Ліги змішаних єдиноборств України Дмитро Христюк, заступник Міністра молоді і спорту України Вадим Сисюк та голова Комітету Верховної Ради України у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний.