Спорт

Команда «Форвард» перемогла у турнірі «Прикарпатське Різдво»

Футбольна команда «Форвард» із Кам’янця-Подільського ДЮСШ № 2 взяла участь в міжнародному турнірі з міні-футболу «Прикарпатське Різдво», який пройшов з 09 по 11 січня в Івано-Франківську.

У турнірі взяли участь команди: «Юніор», «Прикарпаття», «Ураган» (Івано-Франківськ), ДЮСШ (Калуш), Школа ім. Б. Маркевича (Винники), ДЮСШ (Верховина), «Дніпро» (Черкаси),  «Спортовець» (Польща), «Карпати» (Львів) та «Форвард».

Змагання проходили за такою схемою: 10 команд розділили на дві підгрупи, матчі в групах проводились в одне коло, а дві перші команди визначали переможців через півфінали і фінал.

Отже, наш «Форвард» в своїй підгрупі виграв в «Урагана» 4:0, «Прикарпаття» 4:0, «Карпат» 3:1 та «Спортовець» 0:2. В півфіналі кам’янецька команда обіграла «Калуш» 3:0, а у фіналі – «Юніор», впевнено здобувши  перше місце, кубок і золоті медалі з рахунком 3:0.

Кращим воротарем було визнано воротаря Родіона Вітрука, кращим гравцем – Вадима Вишинського.

Честь нашого міста захищали: Родіон Вітрук, Денис Мерека, Денис Зюбрицький, Вадим Вишинський, Богдан Гуменюк, Владислав Олійник, Дмитро Дідур, Кирило Кульчицький, Олександр Хвостач, Микола Чалий.

Тренує команду тренер-викладач Віктор Залісний, який вдячний батькам своїх гравців за допомогу в поїздці та участі в змаганнях.