Спорт

Шаховий калейдоскоп серпня

Минулий тиждень для кам’янецьких шахістів був багатим на перемоги.

▪ 21-24 серпня у Львові пройшов Всеукраїнський турнір «Кубок Лева», який зібрав 90 учасників. Від Кам’янець-Подільського ШШК «Гросмейстер» взяв участь першокласник, чемпіон СЗОШ №14 Олександр Довгалюк. Граючи проти дітей старших вікових груп, Сашко набрав 4,5 очки з 9 можливих.

▪ 22 серпня у Кам’янець-Подільському УТОСі відбувся сеанс одночасної гри з шахів серед шахістів-інвалідів. Змагання зібрало 8 кращих шахістів «Інваспорту» міста. Сеансером виступив тренер «Інваспорту» Віктор Стороженко. Результат зустрічі 5,5 : 2,5 на користь Віктора.

▪ 23 серпня в Чернівцях відбувся міжобласний шаховий турнір, присвячений Дню Незалежності. У змаганнях взяло участь 28 учасників. Кам’янецький десант складався із 3 кандидатів в майстри спорту. До 8 туру Віктор Стороженко був серед лідерів змагань, але, програвши в останньому, посів ІІІ місце. Ігор Шевага – V місце, а Дмитро Горєлов – VII.

▪ 24 серпня в ШШК «Гросмейстер» відбувся бліц-турнір (із серії щомісячних турнірів), присвячений Дню Незалежності. Єдиним учасником, який не зазнав жодної поразки був Дмитро Горєлов. В підсумку І-ІІ місце розділили Дмитро Горєлов та Віктор Стороженко, ІІІ місце посів Анатолій Димчук, IV – Ігор Шевага.