Спортивна слава Кам’янця-Подільського

У Кам’янці-Подільському визначено кращих спортсменів, тренерів, суддів та усіх тих, хто причетний до спортивно-масової роботи в місті.

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту

1. Іванна Макуха – майстер спорту України міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату Європи з дзюдо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Кеджау Ньябалі – МСМК, срібний призер чемпіонату Європи з дзюдо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
3. Сергій Куліш – МСМК, володар Кубку світу з кульової стрільби, учасник ХХХ Олімпійських ігор (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
4. Ірина Кіндзерська – МСМК, бронзова призерка чемпіонату Європи з дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Шеріф Ель-Шеріф – МСМК, бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, учасник ХХХ Олімпійських ігор (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
6. Олеся Щерба – МСМК, бронзова призерка Кубку Європи з кульової стрільби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
7. Георгій Зантарая – ЗМС, чемпіон України з дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
8. Олександр Кулеша – МС, чемпіон України з важкої атлетики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
9. Олександр Жулінський – МС, чемпіон України з кросу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
10. Сергій Клепацький – МС, чемпіон України з важкої атлетики (ПДАТУ).

10 кращих спортсменів-юніорів з олімпійських видів спорту

1. Аліна Комащук – МСМК, срібна призерка чемпіонату Європи з фехтування (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Марина Бех – МС, бронзова призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
3. Лавренюк Юлія – МС, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
4. Ганна Урода – МС, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Сергій Чайка – МС, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар Кубку Європи з тхеквондо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
6. Євгенія Крутій – МС, переможниця турніру серії А, чемпіонка України з тхеквондо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
7. Максим Якимчук – МС, чемпіон України з легкої атлетики, індустріальний коледж (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
8. Владислав Діброва – МС, чемпіон України з дзюдо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
9. Дмитро Петров – МС, срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
10. Оксана Михальчук – МС, срібна призерка чемпіонату України з боксу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту

1. Олена Козлова – ЗМС, чемпіонка світу з пауерліфтингу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Анастасія Савельєва – МСМК, чемпіонка світу з кульової стрільби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
3. Марина Муринець – МС, чемпіонка світу з гирьового спорту (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
4. Світлана Ярьомка – МСМК, срібна призерка чемпіонату світу з сумо, бронзова призерка Чемпіонату світу з самбо (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Віктор Кифоренко – ЗМС, срібний призер Кубку світу зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
6. Руслан Абібулаєв – МС, бронзовий призер чемпіонату світу з універсального бою (СК «Евріка»).
7. Катерина Баєва – МСМК, бронзова призерка чемпіонату світу зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
8. Вадим Довганюк – МСМК, бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
9. Тетяна Ахмамєтєва – ЗМС, чемпіонка України з пауерліфтингу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
10. Олександр Нелеп – МС, чемпіон України зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).

10 кращих спортсменів-юніорів з неолімпійських видів спорту

1. Дмитро Чаусов – МС, срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Анна Вержбицька – МС, чемпіонка України зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
3. Наталія Крамар – МС, чемпіонка України з боротьби «Кураш» (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
4. Олексій Жижанов – МС, чемпіон України з боротьби «Кураш» (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Мирослав-Денис Піка– МС, чемпіон України зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
6. Владислав Діордієнко – МС, чемпіон України зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
7. Жанна Радюк – КМС, чемпіонка України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).
8. Богдан Дунда – КМС, чемпіон України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).
9. Артур Соноцький – КМС, чемпіон України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).
10. Андрій Подоба – І розряд, чемпіон України з бодібілдингу (ДЮСШ №5).

10 кращих спортсменів-школярів з олімпійських видів спорту

1. Анастасія Заремба – КМС, чемпіонка України з тхеквондо ВТФ (ДЮСШ №2).
2. Артем Жуковський – І розряд, чемпіон України з тхеквондо ВТФ (ДЮСШ №2).
3. Данило Солодкий – І розряд, срібний призер чемпіонату України з тхеквондо ВТФ (обласна ДЮСШ «Юність»).
14. Микита Михайлов – чемпіон України з тхеквондо ВТФ (обласна ДЮСШ «Юність»).
5. Влада Нарольська – чемпіонка України з тхеквондо ВТФ (обласна ДЮСШ «Юність»).
6. Крістіна Щербань – КМС, срібна призерка чемпіонату України з тхеквондо ВТФ (обласна ДЮСШ «Юність»).
7. Владислав Гуменюк – І юн. розряд, срібний призер чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).
8. Максим Бенедюк – І юн. розряд, срібний призер чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).
9. Роман Папроцький – І юн. розряд, срібний призер чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).
10. Дмитро Гулеватий – ІІ розряд, срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики (ДЮСШ № 1, НВК №13).

10 кращих спортсменів-школярів з неолімпійських видів спорту

1. Давид Костинюк – І юн. розряд, срібний призер чемпіонату Європи з універсального бою (ДЮСШ №2).
2. Катерина Жорнова – срібна призерка чемпіонату світу з універсального бою (ДЮСШ №2).
3. Олена Романова – КМС, чемпіонка України з боротьби на поясах (ДЮСШ №2).
4. Андріана Кух – І розряд, чемпіонка України з боротьби «Кураш» (ДЮСШ №2).
5. Дмитро Калинюк – І розряд, чемпіон України з боротьби «Кураш» (ДЮСШ №2).
6. Іван Кульчицький – І розряд, чемпіон України з боротьби «Кураш» (ДЮСШ №2).
7. Ерік Слободян – І розряд, чемпіон України з боротьби «Кураш» (ДЮСШ №2).
8. Павло Кондратов – КМС, чемпіон України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).
9. Олександр Бедик – чемпіон України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).
10. Тагір Сагідов – чемпіон України з кікбоксінгу (ДЮСШ №5).

10 кращих спортсменів «Інваспорт»

1. Віталій Трушев – ЗМС, срібний призер XIV Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів ДЦП (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Марина Коломієць – КМС, чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП (ПЕТ).
3. Іван Русінка – КМС, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП, лаборант кафедри спорту та спортивних ігор факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка.
4. Сергій Требик – КМС, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Віктор Ковальчук – КМС, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП (ПДАТУ).
6. Леся Чорна – КМС, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП (ПЕТ).
7. Ірина Коржук – КМС, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
8. Олексій Бондаренко – І розряд, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП (ПЕТ).
9. Юрій Царук – КМС, бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів ОРА (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
10. Дмитро Семенов – переможець Всеукраїнських змагань з шахів серед спортсменів з вадами зору (НВК з вадами зору).

10 кращих тренерів

1. Олександр Петров – Заслужений тренер України з футболу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
2. Вадим Воронецький  – Заслужений тренер України з пауерліфтингу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
3. Володимир Марчук  – Заслужений тренер України зі спортивної акробатики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
4. Михайло Гуска – Заслужений тренер України з боротьби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
5. Олександр Шишкін – Заслужений  тренер України з вільної боротьби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
6. Василь Ліщук – Заслужений тренер України з легкої атлетики (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
7. Валерій Дорош – тренер-викладач з волейболу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
8. Володимир Приходько – тренер-викладач вищої категорії з боксу (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
9. Олександр Коваль – тренер-викладач з кульової стрільби (К-ПНУ імені Івана Огієнка).
10. Олександр Хомовський – МСМК, тренер-викладач з важкої атлетики (ПДАТУ).

10 кращих тренерів ДЮСШ

1. Андрій Купчак – старший тренер-викладач з гандболу ДЮСШ №1.
2. Кім Мітельман – тренер-викладач з баскетболу ДЮСШ №1.
3. Анатолій Лабатюк – тренер-викладач з кікбоксінгу ДЮСШ №5.
4. Сергій Мещишин – тренер-викладач з кікбоксінгу ДЮСШ №5.
5. Навазір Кучумов – тренер-викладач з бодібілдингу та фітнесу ДЮСШ №5.
6. Олександр Скавронський – тренер-викладач з боксу ДЮСШ №2.
7. Оксана Коберник – тренер-викладач з боротьби дзюдо ДЮСШ №2.
8. Володимир Костинюк – тренер-викладач з боротьби самбо ДЮСШ №2.
9. Юрій Нестеровський – старший тренер-викладач з боротьби самбо ДЮСШ №2.
10. Сергій Чайка – тренер-викладач з тхеквондо ВТФ обласної ДЮСШ «Юність».

Кращі організатори спортивно-масової роботи
1. Олег Вергуш – викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка.
2. Леонід Гурман – завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка.
3. Юрій Загоруйко – президент Хмельницької обласної федерації спортивного туризму.
4. Сергій Покотильський – голова методоб’єднання викладачів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
5. Анатолій Дубовий – керівник ШШК «Гросмейстер».
6. Володимир Кузьмінський – тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ №1.
7. Станіслав Кшемінський – директор ДЮСШ №1.
8. Олександра Лізнюк – педагог-організатор Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання.
9. Василь Кравець – вчитель-методист з фізичної культури НВК з вадами зору.
10. Руслан Демчинський – вчитель фізичної культури ЗОШ №7.

Кращі судді

1. Сергій Потапчук – суддя національної категорії з тхеквондо.
2. Богдан Ладиняк – суддя національної категорії з легкої атлетики.
3. Андрій Заїкін – суддя національної категорії з пауерліфтингу.
4. Андрій Петров – арбітр професійної футбольної ліги.
5. Станіслав Телебей – арбітр з баскетболу.
6. Олександр Стасюк – суддя національної категорії з кікбоксінгу.
7. Роман Ергешов – суддя національної категорії з кікбоксінгу.
8. Олег Люлько – суддя І категорії з боксу.
9. Тетяна Атаманюк – суддя І категорії зі спортивного туризму.
10. Микола Прозар – суддя ІІ категорії з волейболу.

Кращі команди

1. Чоловіча команда К-ПНУ імені Івана Огієнка з волейболу (тренер Євген Козак).
2. Жіноча команда К-ПНУ імені Івана Огієнка з волейболу (тренер Валерій Дорош).
3.  Команда К-ПНУ імені Івана Огієнка з настільного тенісу (тренер Олександр Алєксєєв).
4. Збірна команда ветеранів з футболу (тренери Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський).
5. Жіноча команда К-ПНУ імені Івана Огієнка з баскетболу (тренер Станіслав Телебей).
6. Чоловіча команда К-ПНУ імені Івана Огієнка з футболу (тренер Олександр Петров).
7. Жіноча команда університету з пляжного волейболу (тренер Валерій Дорош).
8. Дитяча юнацька футбольна команда ДЮСШ №2 (тренери Володимир Пташник, Олексій Муляр).
9. Команда дівчат з гандболу ДЮСШ №1 (тренер Андрій Купчак).
10. Збірна команда «Старти надій» НВК №9 (тренер Богдан Бондар).

Кращі ветерани

1. Ігор Войцехівський – срібний призер чемпіонату світу з армліфтингу.
2. Олександр Ткачук – чемпіон України з легкої атлетики.
3. Михайло Моспан – чемпіон України з легкої атлетики.
4. Євгенія Янкун – чемпіонка України з легкої атлетики.
5. Олена Поблічко – чемпіонка України з легкої атлетики.
6. Григорій Барабаш  – срібний призер чемпіонату України з міні-футболу.
7. Олександр Бурденюк – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу.
8. Валентина Гордєєва – бронзова призерка чемпіонату України з баскетболу.
9. Віктор Корчагін – чемпіон області з настільного тенісу.
10. Микола Передерко – бронзовий призер чемпіонату області з футболу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: