Завершився турнір «Олімпійські надії»

Турнір «Олімпійські надії»

22 червня завершено ІІ відкритий турнір з настільного тенісу «Олімпійські надії». Змагання, в яких взяли участь спортсмени з Чернівців, Хотина, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Красилова, Могилів-Подільського, Білогір’я, Летави, Києва та Віньковець, пройшли у К-ПНУ ім. І. Огієнка. Спортивне свято присвятили Міжнародному Олімпійському дню, що відзначається 23 червня.

Турнір відбувся завдяки Асоціації настільного тенісу Кам’янця-Подільського (С.П. Степанков), факультету фізичного виховання К-ПНУ ім. І. Огієнка (М.С. Солопчук), кафедри спорту і спортивних ігор (О.П. Петров).

Суддівську колегію очолила суддя І категорії Є.О. Петрук.

Організатори заходу вдячні спосорам та партнерам: магизинам «СОНЕЧКО», «МЕБЕЛЬЄР», «АПЕТИТ», «МАГІК +», закладам харчування «МАКСМАК» та «Chicken HUT», профкому К-ПНУ ім. І. Огієнка (С.О. Дейнега) та готелю «7 днів».

Хто ж із тенісистів став кращим?

Юнаки 2003 р.н. і молодші
І місце – Олександр Білобокий (Красилів).
ІІ місце –  Владислав Ямчук(Білогір’я).
ІІІ місце – Вадим Татарчук (Красилів).

Дівчата 2003 р.н. і молодші
І місце –  Діана Нагребецька (Красилів).
ІІ місце – Мар’яна Чернятинська (Красилів).
ІІІ місце – Олена Малишевська (Красилів).

Юнаки 2000-2002 р.н.
І місце – Максим Михайлович (Чернівці).
ІІ місце – Богдан Машталер (Красилів).
ІІІ місце – Віталій Чесноковський (К-П).

Дівчата 2000-2002 р.н.
І місце – Аліна Короп (Красилів).

Юнаки 1997-1999 р.н.
І місце – Шостацька Каріна (Красилів).
ІІ місце – Гаджула Олексій (Чернівці).
ІІІ місце – Щепанський Богдан (Красилів).

Дівчата 1997-1999 р.н.
І місце – Шостацька Каріна (Красилів).
ІІ місце – Хоменюк Руслана (Красилів).

Юнаки 1994-1996 р.н.
І місце – Чорний Іван (К-П).
ІІ місце – Гаджула Олексій (Чернівці).
ІІІ місце – Марценюк Анатолій (К-П).

Жінки 20+
І місце – Анастасія Стрихарчук (Хмельницький).
ІІ місце – Людмила Дунець (Хмельницький).

Чоловіки 20-39 рр.
І місце – Олексій Рибка (Київ).
ІІ місце – Андрій Домбровський (К-П).
ІІІ місце – Олександр Алєксєєв (К-П).

Чоловіки 40-59 рр.
І місце – Валерій Гілетко (Київ).
ІІ місце – Олександр Мельничук (Могилів-Подільський).
ІІІ місце – Юрій Гара (Хмельницький).

Ветерани 60+
І місце – Валерій Гілетко (Київ).
ІІ місце – Віктор Лігун (Чернівці).
ІІІ місце – Ернст Родічев (К-П).

VIP-турнір
І місце – Олексій Рибка (Київ).
ІІ місце – Олександр Алєксєєв (К-П).
ІІІ місце – Валерій Гілетко (Київ).

Дмитро БОЙКО, спеціально для «7 днів».

Фото Лесі КОСЯНЧУК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: