Андрій Павловський

Андрій Павловський – журналіст, письменник, літературознавець, член НСЖУ, редактор інтернет-видання «7 днів» (Кам'янець-Подільський)Журналіст, письменник, літературознавець, член Національної спілки журналістів України (НСЖУ), редактор інтернет-видання «7 днів», «Актуальні події України» («АПУ»)

Поштова скринька: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/WiseDwarf.

Instagram: AndriiPavlovskyi.

Freelancehunt:

Freelancehunt.com — простий та чесний фріланс

Народився та проживає в Кам’янці-Подільському. Наразі працює молодшим науковим співробітником у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику.

Співавтор прозових збірок «Маленькі історії на кожен день» (Видавництво «Манускрипт»: ПП Т.Б. Сорока, Львів, 2017), «Різдво через Збруч» (видавнича група «КМ-БУКС», Київ, 2018).

У збірці «Маленькі історії на кожен день» вийшла друком історія «Її любий брюнет та квасолевий суп», що стала фіналістом конкурсу міні-історій від проекту «Zaaavtra». У збірці «Різдво через Збруч» – оповідання «Черешневий бісквіт».

Анотація: «Маленькі історії» – це малі світи, з яких зітканий великий, живий і багатоликий світ. Кожна така історія зі своєю емоцією, своїм психологізмом, своїм післясмаком.

Придбати книгу: https://book-ye.com.ua/catalog/suchasna-ukrayinska-proza/malenki-istoriyi-na-kozhen-den.

Збірка «Різдво через Збруч»

Анотація: Різдвяна пора — завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю — незмінне. Низка українських авторів — Ольга Деркачова, Лора Підгірна, Наталка Михно, Андрій Павловський, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький та Віоліна Ситнік — у формі короткої прози дарують читачам неперевершений букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва.

Як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні? Чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням? Чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні? Якими стравами здавна зустрічають свято на заході нашої держави? Все це і навіть більше ви знайдете на сторінках збірки «Різдво через Збруч». Христос ся рождає! Славімо Його!

Придбати книгу: https://kmbooks.com.ua/book?code=741415.

ВІДЕО

Незабаром…

Back to top button