Спорт

Наша «Фортеця» – друга!

З 09 по 12 січня в спортивному залі НВК № 17 проходив чемпіонат України з міні-футболу серед хлопчиків 2002 року народження.

У змаганнях взяли участь наступні команди: «Бастіон» м. Іллічівськ, «Енергодар» м. Запоріжжя, «Колос» с. Нігин, «Красні окни» м. Красні окни, «Лідер» м. Кобиляки, «Городенка» м. Городенка, «Кремінь» м. Кременчук та «Фортеця» м. Кам’янець-Подільський.

Команди були поділені на дві підгрупи, які грали за коловою системою, а потім півфінали. У своїй підгрупі кам’янецькі футзалісти здобули перемогу над командами «Енергодар» з рахунком 7:2, «Лідер» (9:2) та «Красні оки»(11:3), виборовши І місце.

У півфіналі «Фортеця» зустрілась із командою з Городенки і знову здобула перемогу з рахунком 5:3. У фіналі ж кам’янчани грали з командою «Кремінь» і, на жаль, програли з рахунком 1:2, хоча показали хорошу змістовну гру.

До змагань нашу команду готував молодий тренер Ярослав Федоренко.

Третє місце посіла команда Городенки. Чемпіони і призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами ДЮФЛ України.

За підсумками змагань були визначені кращі гравці у п’яти номінаціях. Кам’янчанин Максим Брагару став кращим бомбардиром, а Максим Багачанський – кращим захисником, отримавши пам’ятні дипломи від ДЮФЛ України, які вручив її представник – Олег Бірюков. Кращі гравці отримали і цінні подарунки від міського голови, вручені його заступником Василем Сукачем. Також кожна команда отримала від міського голови солодкі призи.

Було визначено символічні збірну команду України серед хлопчиків 2002 року народження, до якої ввійшло 6 кам’янчан.

На закритті змагань заступник міського голови Василь Сукач побажав успіхів нашим футболістам та подякував за допомогу в організації і проведенні змагань батькам – Миколі Мойсєєву, Олесі Бендері та Ігорю Яковенку.