Спорт

Перемога на вагу золота

У Хотині з 26 по 27 квітня проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті М. Костенко, в якому взяли участь команди з Глибокої, Снятина, Києва, Хмельницького, Кам’янця-Подільського та господарів змагань.

Вихованки Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1 здобули перемогу над всіма командами і, зустрівшись у фіналі з дівчатами із Хотина, у напруженій боротьбі поступились з рахунком 7:8.

Отже, чемпіонами стали господарки, наші дівчата на другому місці, а хмельничанки на третьому. За команду ДЮСШ №1 виступали Ілона Сторожук, Анастасія Ряба, Ярослава Корчиста, Вікторія Петрушко, Катерина Місюк, Вікторія Романова, Ангеліна Росквас, Каріна Боднар, Світлана Погірке, Ріта Черкашина, Вероніка Надвинична, Анастасія Чечетова та Каріна Дмитренко.

Кращим гравцем турніру визнана Каріна Боднар, яка нагороджена пам’ятним подарунком. Гравці отримали грамоти та медалі. Тренер команди Андрій Купчак вдячний батьківському комітету за допомогу у виїзді команди на змагання.