ММА Club «ГУНИ» гідно представив місто на «Битві хрестоносців» у Луцьку

Міжнародний турнір «MMA PRO UKRAINE-9: Битва хрестоносців»

11-12 березня у Луцьк відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE-9: Битва хрестоносців», що пройшов у ТРЦ «ПортCity».

На арені розваг «Generator City» у двобоях зійшлися 24 найсильніші спортсмени з України та Білорусі. Бійці у різних вагових категоріях показали не тільки технічні поєдинки, але й справжнє шоу.

Кам’янець-Подільський на цьому турнірі представляли три бійці з ММА Club «ГУНИ» – Максим Пашков (майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з панкратіону, призер Чемпіонату України), Олександр Горшечник (чемпіон України з панкратіону, бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо) та Костянтин Агапов (майстер спорту України, чемпіон України з бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА).

Олександр Горшечник (70,3 кг) за рішенням суддів здобув перемогу над бійцем з Херсона Володимиром Баришевим. Максим Пашков (70,3 кг) больовим прийомом переміг бійця з Ходорова Володимира Горачика. На жаль Костянтин Агапов (70,3 кг), у зв’язку з отриманою травмою, не був допущений лікарями для подальшого бою.

До турніру спортсменів підготували Юрій Нестеровський, Андрій Лівіцький та Назар Винник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.