Спорт

“Барселона” пригрозила вимогою переграти матч із “Реалом”

Президент “Барселони” Жоан Лапорта заявив, що клуб може вимагати перегравання матчу 32-го туру чемпіонату Іспанії з мадридським “Реалом”. Його слова наводить акаунт Instant Foot в соцмережі X.

Такий розвиток подій можливий через епізод із незарахованим голом каталонців у першому таймі. “Ми звернемося до Технічного комітету арбітрів та Іспанської федерації футболу з проханням надати нам усі кадри, зроблені під час гри. Якщо підтвердиться, що гол був, ми не виключаємо, що вимагатимемо перегравання”, – пригрозив Лапорта.

Зустріч відбулася 21 квітня і завершилася перемогою “Реала” з рахунком 3:2. У першому таймі після удару гравця “Барси” Ламіна Ямала м’яч міг перетнути лінію воріт “Реала”. Головний арбітр зустрічі просигналізував, що голу не було, а потім підтвердив своє рішення після консультації з відеоасистентом.