Інциденти

Дітям – нові ігрові майданчики

Твердження про те, що діти – майбутнє України не викликає, мабуть, сумнівів у жодного пересічного громадянина. І кожен повинен дбати про те, щоб забезпечити дитині світлий, безтурботний, щасливий та по-справжньому дитячий завтрашній день.

Діти потребують особливої уваги з боку дорослих, у тому числі й від влади, яка сьогодні на загальнодержавному і на місцевому рівнях активно працює над залученням дітей до занять фізичною культурою і спортом, облаштуванням сучасних ігрових та дитячих майданчиків для всебічного розвитку молодшого покоління нашої держави.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, зважаючи, що за останні роки в Кам’янці-Подільському побільшало малечі, до міського голови Михайла Євстафійовича Сімашкевича та народного депутата України Володимира Володимировича Мельниченка зверталися батьки із проханням розглянути можливість облаштування в місті нових дитячих майданчиків.

Михайлу Сімашкевичу та Володимиру Мельниченку вдалося досить оперативно вирішити це питання і залучити з державного бюджету кошти на облаштування дитячих майданчиків.

Найближчим часом заплановано виконати капітальний ремонт існуючих дитячих майданчиків на прибудинкових територіях за адресами: вул. Праці, 6, вул. Бусигіна,2, сквер Васильєва.

Наразі уже виготовлена проектно-кошторисна документація, виконана експертиза та отримано декларацію на початок робіт.

Також за Державною Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки передбачається влаштування у різних частинах міста двадцяти трьох дитячих майданчиків.

Міський голова Михайло Євстафійович Сімашкевич та народний депутат України і надалі працюватимуть над тим, щоб покращувати дозвілля юних кам’янчан.

Новини по темі

Back to top button