Кам'янець-Подільський

«Арт Сховище», фотосушка і мистецькі посиденьки по-кам’янецьки

Літо – час відпочинку і… мистецьких акцій у форматі фотосушок, які вже стали традицією для нашого міста. Дійсно, коли як не влітку «сушити» фотокартки?! Чергова акція зі світлинами на шнурках та прищіпками відбулась 7 серпня.

Цього сонячного серпневого дня із виставкою фото 11 членів фотоклубу «Погляд» та майстер-класом від фотографів, діячів цього ж клубу Олександра Тарнавського та Олексія Резіна усіх охочих приймали стіни заводу Художньо-виробничих майстерень (ХВМ) по вул. Іоанно-Предтеченській, 2а, що у Старому місті. Подія ознаменували собою відкриття мистецького проекту «Арт Сховище».

«Арт Сховище» – це робоча назва культурницько-мистецької платформи, некомерційного закладу для проведення заходів – концертів, виставок, інсталяцій, літературних та музичних вечорів, презентацій книг майстер-класів тощо. Платформа являтиме собою простір для дозвілля та роботи, творчої та інтелектуальної самореалізації. Вона об’єднає у собі функції концертної і виставкової зали, кінотеатру, бібліотеки, мистецької майстерні і дискусійного клубу. Заклад має на меті стати культурним центром для некомерційних заходів та об’єднати творчі особистості» – зазначають ідейники та організатори даного проекту.

Мистецькі тенденції попереднього року, а саме поетичні вечори, фотовиставки, перфоменси, музичні заходи, яскраво висвітлили особливості вподобань мешканців та гостей нашого міста і необхідність акумулювати та сприяти їх поширенню. Тому проект «Арт Сховище» є логічним продовженням ідеї створення мистецького простору.

Отож, «Арт Сховище» розпочинає свій поступ. Як чудово було поспілкуватись із тими, хто цікавиться життям. Так, саме цікавиться життям! Живе на повну, смакує та творить наше сьогодення! Приєднуйтесь! «Усі хто не з нами, ті не смакуватимуть мистецьке життя». І не отримають печеньку :). Тому мерщій до «Арт Сховища»!

Доречі, чай, кава і печиво були вдвічі смачнішими разом з мистецькими розмовами і майстер-класом.

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button