Кам'янець-Подільський

У соціокультурному просторі відбувся поетичний вечір із присмаком пафосу

11 жовтня  у соціокультурному просторі «Арт Сховище» відбувся черговий мистецький захід – поетичні читання з гучною назвою «Пафос». Цього разу організатори запросили на літературний вечір кам’янецького поета Максима Лісовського.

Захід пройшов у стилі експериментального літературного дійства, на якому головним героєм стало поетичне слово, а виражальними засобами – відео та музика.

«Після поетичного вечора Максима Лісовського залишився неординарний і пікантний післяприсмак… Відеоряд, який супроводжував поезії автора, сколихнув ряд асоціацій та образів, сама ж поезія запам’яталась кількома уривками. Особливо вразила фраза «застеляти розбиту постіль», цікавими також були порівняння, асоціативні поєднання та емоційна наповненість поезії. Під час поетичного читання піймала себе на думці, що мені було цікаво протягом усього вечора і я із задоволенням дослухала усе до кінця. Увага слухачів постійно утримувалась, але дещо варто було б скорегувати. Як слушно зазначив один із слухачів, потрібно було поділити поезії на декілька частин і зробити логічні паузи між ними.

Особисто від себе додам, що варто було б яскравіше ставити емоційні наголоси під час читання. А загалом, сподобалось. Завжди орієнтуюсь на так званий післяприсмак, а він є приємним та пікантним. На наступний такий захід обов’язково завітаю». – ділиться враженнями журналіст та фотограф Галина Комарніцька.

Як бачимо, черговий експеримент вдався, тож інтернет-видання «7 днів» і надалі триматиме руку на пульсі подій у «Арт Сховищі». Очікуйте свіжих новин із соціокультурного простору.

Фото з особистого архіву Максима Лісовського.

Новини по темі

Back to top button