Кам'янець-Подільський

Стартує ЗНО-2014

Міністерство освіти затвердило перелік предметів для зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Абітурієнти зможуть скласти тести з 11 предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, зарубіжна література та одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька або іспанська.

Як і раніше, абітурієнти матимуть змогу проходити пробне ЗНО. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» пробне тестування відбудеться 22 березня та 29 березня 2014 року. Його проведення будуть забезпечувати регіональні центри оцінювання якості освіти.

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 листопада й триватиме до 30 листопада 2013 року.

22 березня буде проводитися тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов.

29 березня абітурієнти пройдуть пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання в 2014 році становитиме 89 грн. Для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО та мова, якою абітурієнт бажає пройти тести.

Новини по темі

Back to top button