Кам'янець-Подільський

Іду з дитинства до Тараса

Іду з дитинства до Тараса

У рамках святкування дня народження Великого Кобзаря в актовій залі ЗОШ №10 учнями 3-В класу спільно з шкільним бібліотекарем Ольгою Потаповою для учнів 3-х класів була проведена літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса».

Діти мандрували сторінками життя та творчості поета, активно відповідали на запитання вікторини «Що я знаю про Шевченка» та розгадували кросворд «Чи знаєте ви твори Тараса Шевченка». Свято супроводжувалось переглядом відеоматеріалів, діти мали змогу прослухати вірші Тараса Шевченка покладені на музику, виконали пісню на слова поета «Зацвіла в долині червона калина». Із великим задоволенням підготували інсценівки «Розмова малого Тараса з матір’ю», «Мені 13 минало». Доповнювала захід оформлена книжкова виставка «Вдивляється Тарас у душу України», переглянувши яку учні мали змогу ознайомитись з книгами про життя і творчість великого Кобзаря.

Захід показав, що палкі слова Великого Кобзаря звучать і сьогодні свіжо та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Батьківщину.

Новини по темі

Back to top button