Інциденти

Ігор Хитрук відвідав Летичівський район

13 листопада заступник голови обласної ради Ігор Хитрук взяв участь у пленарному засіданні 34 сесії Летичівської районної ради. Про це інформують у Хмельницькій обласній раді.

Депутати розглянули питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, проаналізували стан законності на території району та хід виконання Програми зайнятості на 2013-2017 роки і Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг на 2013-2015 роки.

Користуючсь нагодою Ігор Хитрук також привітав аграріїв Летичівщини з професійним святом. Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулись сьогодні в районному будинку культури.

Почесну грамоту Міністерства аграрної політики та продовольства України Ігор Хитрук вручив депутату обласної ради Віктору Приказюку, генеральному директору ТОВ «Агрофірма-Обрій» за значний особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, вагомі трудові досягнення та самовіддану працю.

Крім цього, відповідно до розпорядження голови обласної ради Івана Гончара грамотами обласної ради нагороджено оператора машинного доїння ТОВ «Промінь» (с.Суслівці) Валентину Кутинську та головного агронома ТОВ «Летичів Агро» (с.Снітівка) Ігоря Мазура.

Музичним дарунком для учасників урочистостей став святковий концерт за участю місцевих виконавців та самодіяльних колективів.

Новини по темі

Back to top button