Кам'янець-Подільський

На Хмельниччині вартість землі зросла вдвічі

На Хмельниччині вартість земельної ділянки зросла вдвічіУ червні 2017 року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, були реалізовані права оренди 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Ділянки розташовані на території двох районів – Новоушицького та Красилівського, загальна площа переданих в оренду земель складає більше 55 гектарів.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад Хмельниччини щорічно надходитиме 106184,63 гривень. Під час торгів значно зросла вартість ділянки площею 8 гектарів, розташованої на території Отроківської сільської ради Новоушицького району Хмельницької області, де стартова ціна зросла з 8% до 16,72% від нормативної грошової оцінки: з 23002,37 грн до 48072,37 гривень.

ДОВІДКА. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button