ІнцидентиКам'янець-Подільський

Михайло Сімашкевич зустрівся із представниками ОСББ

ОСББ26 червня міський голова Михайло Сімашкевич мав робочу зустріч із представниками ОСББ Кам’янця-Подільського. Її учасники обговорили питання, які їх турбують у сфері утримання ОСББ.

Як повідомили у прес-службі міської ради, серед зауважень – невчасне обслуговування ліфтів, неконтрольована робота інтернет-провайдерів, які руйнують покрівлі та політика тарифів комунального підприємства «Спецкомунтранс», яке займається вивезенням сміття.

Варто зауважити, що до якості роботи вищеназваної установи фактично немає жодних зауважень, навпаки прозвучали навіть слова подяки за те, що місто чисте, а побутові відходи вивозять вчасно. Проте представники ОСББ вважають, що нарахування сплати за послугу з вивезення сміття має проводитися за кількістю зареєстрованих у помешканні осіб. Наразі підприємство керується постановою Кабінету Міністрів України №869 і проводить розрахунок згідно метрів квадратних.

Для того, щоб вивчити детально усі питання, які обговорили під час зустрічі, створена спеціальна комісія. До її складу ввійшли голови ОСББ , представники виконавчого комітету, депутатського корпусу, громадської ради та комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Новини по темі

Back to top button