Кам'янець-Подільський

У Кам’янці з’явився сад скульптур

Учора, 17 серпня, в Кам’янці-Подільському завершився арт-фестиваль «Поділля Woodcraft». Його результатом стала поява на території житлового комплексу «Нова будова» арт-майданчику або саду скульптур. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Сім оригінальних витворів мистецтва у дереві від семи скульпторів з різних міст України прикрасили паркову зону цього житлового району. Майстри працювали з дерев’яними колодами понад два метри зросту більше тижня. І те, що вийшло в результаті, перевершило всі очікування.

Відвідувачі закриття фестивалю, ініціатором і фундатором якого виступила та ж «Нова Будова», були вражені чіткими образами ремісників, над якими працювали автори – Сергій Кляпетура, Богдан Гладкий, Андрій Кліщ, Олег Капустяк, Степан Дутчин, Андрій Шевченко і Тарас Король.

Тож відтепер у нашому місті з’явилася нова локація, яка може перетворитися не лише на фото-, але й екскурсійний маршрут. Скульптури годинникаря, гончаря, коваля, чоботаря та інших ремісників стануть гарним туристичним доповненням у вигляді арт-майданчика.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича за участь у фестивалі, його організацію і нові мистецькі шедеври подякувала скульпторам та співорганізатору фесту Інні Березіній директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.
На завершення присутні долучилися до акції з висаджування нових дерев на території житлового комплексу.

Новини по темі

Back to top button