Здоров'я

Дієтолог розкрив секрет, як їсти в McDonald’s та худнути

Американський дієтолог Крістен Карлі запропонувала план схуднення, який включає в себе їжу з McDonald’s. В інтерв’ю New York Post Карлі розповіла про свій підхід, який полягає в тому, щоб замовляти продукти, багаті на білок і клітковину, уникаючи при цьому переїдання.

За словами Карлі, ідеальний обід для схуднення в McDonald’s складається з класичного бургера, скибочок яблука та чаю з льодом без цукру. Класичний бургер або чізбургер забезпечує білки та вуглеводи без зайвих калорій від сиру та майонезу. Скибочки яблука додають клітковину та природну солодкість без цукру та жиру, а чай без цукру – це напій без калорій, який забезпечує гідратацію. Ця страва пропонує збалансоване поєднання білків, вуглеводів і клітковини, що робить її ситним і помірно калорійним варіантом.

Цей прийом їжі містить лише 250 калорій, але забезпечує 12 грамів білка. Карлі підкреслює, що збільшення споживання білка може сприяти зниженню ваги, оскільки продукти, багаті на білок, більш ситні і зменшують потребу в перекусах. Однак вона наголошує на важливості уникати додаткових інгредієнтів, таких як сир, майонез та інші калорійні добавки, натомість віддаючи перевагу солінням, кетчупу та цибулі.

Back to top button