Інциденти

Президент підписав Указ про створення Великої української енциклопедії

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про Велику українську енциклопедію. Про це повідомляє  УНН, посилаючись на прес-службу глави держави.

З метою збереження, систематизації і поширення наукових знань про розвиток людської цивілізації та внесок України у світову історію і культуру Президент постановив підтримати пропозицію Національної академії наук України щодо підготовки та видання протягом 2013 – 2020 років Великої української енциклопедії.

Національній академії наук України запропонують утворити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії для здійснення наукового і методичного керівництва процесом підготовки та видання Великої української енциклопедії.

Кабінет Міністрів України має розробити за участю Національної академії наук України і затвердити у двомісячний строк план заходів із підготовки та видання протягом 2013 – 2020 років Великої української енциклопедії.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації ходу підготовки та видання Великої української енциклопедії.

Нагадаємо, в лютому 2012 року в Україні вийшла друком перша Політична енциклопедія.

Новини по темі

Back to top button