Інциденти

Шепетівські військовослужбовці отримали 30 нових бронежилетів

Шепетівські військові уже з бронежилетами

Другого вересня заступник голови Хмельницької обласної ради Ігор Хитрук передав 30 нових бронежилетів четвертого класу захисту військовослужбовцям зенітно-ракетного полку (м. Шепетівка), які готуються до відправки у зону проведення АТО.

Як повідомляють в обласній раді, т.в.о. командира військової частини підполковник Сергій Месь стверджує, що допомога надійшла дуже вчасно, адже в районі бойових дій наші військові здійснюватимуть наземне прикриття зенітно-ракетних підрозділів, військ протиповітряної оборони.

Ще 183 таких бронежилетів та інші засоби мають надійти впродовж наступних кількох днів військовим уже безпосередньо в місце їх дислокації на Сході України.

– Закуплені бронежилети марки «Корсар» мають відповідні сертифікати, вартість одного такого спецзасобу становить 5600 гривень,  розповідає Ігор Хитрук. Виготовлялись вони на вітчизняному підприємстві, яке виконує також замовлення Міністерства оборони України».

Бронежилет важить 10 кг та дуже зручний, захищає від куль довгоствольної вогнепальної зброї  з автомата, гвинтівки, а також від осколкових поранень. Може витримати до п’яти попадань, що сьогодні є надзвичайно важливо.

З ініціативи голови обласної ради Івана Гончара 1,7 мільйона гривень зенітно-ракетному полку, що базується у Шепетівці, депутати виділили на позачерговій сесії 6 серпня. Першу партію необхідних речей – радіостанції, електрогенератор, спальні речі, ліхтарі- ми передали військовим уже наприкінці серпня.

Допомогу надали шепетівському зенітно-ракетному полку, оскільки сюди нещодавно мобілізували військовозобов’язаних, проте із забезпеченням бійців виникли суттєві проблеми.

Новини по темі

Back to top button