Кам'янець-Подільський

Заклади культури готові до роботи

Заклади культури Кам'янця-Подільського готові до роботи

Упродовж четвертого та п’ятого вересня робоча група департаменту гуманітарної політики на чолі із директором Альоною Леонідівною Куземою здійснила об’їзд щодо готовності установ культури та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів  до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.

Як повідомляють у прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради, мистецькі заклади нашого міста з повною відповідальністю підійшли до цього питання. Вагомі зрушення у сфері підготовки приміщень показали практично всі установи.

Ретельно готувались до прийому користувачів публічні бібліотеки Кам’янця-Подільського: здебільшого власними силами бібліотекарів проведено поточні ремонти книгозбірень, оновлено книжкові фонди як за кошти міського бюджету, так і за рахунок подарункової літератури.

Адміністрація музею працює над кількома програмами реставраційних робіт та капітальних ремонтів підпорядкованих об’єктів за кошти місцевого та обласного бюджетів.

Наразі ведуться підготовчі роботи до виконання капітального ремонту міського Будинку культури, який, як відомо, зазнав великих матеріальних збитків внаслідок пожежі. Власними силами працівників центрального закладу культури міста проведено косметичні ремонти приміщень гурткової роботи та адміністрації. Отже, творчі колективи, які представляють наше місто на численних конкурсах та фестивалях, уже відновили свою роботу у стінах рідного будинку та готові радувати кам’янчан новими концертними програмами.

Значні зусилля з підготовки до 2014-2015 навчального року вкладені адміністраціями та трудовими колективами мистецьких шкіл міста. Музична школа імені Ф.Ганіцького, художня школа, хорова школа та школа мистецтв провели великий обсяг ремонтних робіт у своїх будівлях та на прилеглих територіях. Ремонти частково проведені за кошти установ, але левова частка фінансування лягла на плечі батьківського комітету. Адміністративний персонал цих закладів безмежно вдячний батькам за розуміння та підтримку, яку вони надають у навчально-виховному процесі та господарській діяльності шкіл.

Загалом, варто відзначити позитивну динаміку розвитку господарської та творчої діяльності закладів культури. Кожен митець, в свою чергу, вірить у мирне майбутнє нашої Батьківщини і намагатиметься докласти максимум зусиль для піднесення такої важливої у наш час галузі як культура. 

Новини по темі

Back to top button