Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському презентували соціальний проект «Таємниці мого міста»

Cоціальний проект «Таємниці мого міста»

Унікальний соціальний проект «Таємниці мого міста» презентували 11 вересня в кінотеатрі «Сінема». Участь в перегляді взяли міський голова Михайло Сімашкевич, представники засобів масової інформації та безпосередні учасники зйомок фільму.

Як повідомили у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, проект відкриває справжні таємниці з життя відомих особистостей та їхнього перебування в Кам’янці-Подільському. Трихвилинні ролики про Тараса Шевченка, Михайла Грушевського, Миколу Леонтовича, Сергія Уточкіна, Михайла Булгакова розповідають цікаві факти про їхнє проживання в місті над Смотричем.

– Це проект, який розкриває минуле малодосліджених сторінок нашого Кам’янця. Ми дізнаємося надзвичайні біографічні моменти з життя всесвітньовідомих людей, які декілька днів, чи місяців проживали на Подільській землі, а дехто навіть і починав тут свій творчий шлях. Ми маємо знати свою історію і повинні гордитися нею. – зазначив перед переглядом міський голова Михайло Сімашкевич.

Як розповів один із співавторів проекту Андрій Раднюк, є ще безліч ідей, які можна втілити в життя, бо Кам’янець-Подільський надзвичайно багатий на талановитих постатей.

Кам’янчани матимуть змогу ознайомитися з відеороликами з проекту «Таємниці мого міста» вже незабаром. З 15 вересня упродовж десяти днів перед початком фільмів, які показуватимуть в кінотеатрі «Сінема» для глядачів транслюватимуть історію одного з відомих митців, життя якого пов’язане з нашим містом.

Новини по темі

Back to top button