Інциденти

Вшанували пам’ять партизан

День партизанської слави. Мітинг-реквієм

Двадцять другого вересня з нагоди відзначення Дня партизанської слави відбулося покладання квітів до Братської могили, що на вулиці Дружби народів та до могили учасників партизанського руху (на території колишнього понтонного полку).

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільскої міської ради, участь в заході взяли представники міської ради, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету, голова Ради ветеранів міста, ветерани та школярі.

Зі вступним словом до присутніх біля Братської могили звернувся секретар міської ради Анатолій Качуровський: «Антифашистський опір українського народу став воістину священною війною за визволення України, завдяки якому наближалася і кувалася Велика Перемога. За жахливих переслідувань учасники руху не скорилися ворогові, не злякалися його кривавих репресій і не примирилися з порядками, запровадженими окупантами. Низько вклоняємося вам, шановні ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг. Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Віримо, що найближчим часом ми здобудемо назавжди мир для нашої країни. Героям слава!».

Згадали відважних партизанів, які ризикуючи життям боролися з ворогом, голова Ради ветеранів міста Леонтій Рогаль та ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Шех.

Новини по темі

Back to top button