Інциденти

Українці хочуть працювати вдома

Четверо з п’яти «білих комірців» задумуються про переїзд за кордон. Проте кількість тих, хто рішуче збирається залишити країну, суттєво скоротилася. Про це, як повідомляє портал актуальних новин ВЖЕ інфо, свідчать дані опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter.

Нестабільна економічна і політична ситуація примушує багатьох українців задуматися про переїзд закордон. За даними опитування hh.ua, 83% офісних співробітників спадає на думку бажання емігрувати.

Проте кількість тих, в кого є серйозні наміри виїхати закордон, помітно скоротилася і тепер складає 29%. Рік тому таких було 44%. А ось відсоток бажаючих жити і працювати в Україні, навпаки, збільшився. Тих, хто не планує виїжджати з країни, стало в чотири рази більше – 17% у порівнянні з 4% в 2014 році.

Більше за інших налаштовані на еміграцію працівники нафтогазового сектора. Кожен другий поміж тих, хто працює в цій сфері, має серйозні наміри поїхати закордон, а кожен третій припускає таку можливість. На другому місці знаходяться працівники охорони здоров’я – 38% рішуче налаштовані виїхати закордон і ще 55% задумуються про зміну місця проживання та роботи.

Не далеко від них енергетики, металурги і промисловці – 37% і 45% відповідно. Бачать хороші перспективи для себе за кордоном і айтішники. Третина вже збирається будувати кар’єру за межами України, а кожен другий інколи задумується про те, щоб виїхати.

Менше за всіх націлені працювати за кордоном представники агросектору. 36% із них бажаються лишитися в Україні. Також планує кар’єру в Україні кожен четвертий працівник медіа і телекомунікацій і кожен п’ятий працівник у сфері транспорту, легкої і харчової промисловості, а також послуг для бізнесу.

Новини по темі

Back to top button