Кам'янець-Подільський

У Кам’янці обрали найкращу ЕКО-ялинку

У Кам'янці обрали найкращу ЕКО-ялинку

Найкращу еко-ялинку з-поміж п’ятдесяти, представлених на вибір журі, обирали 24 грудня в Кам’янці-Подільському.

Поруч з головною вічнозеленою красунею міста, в історичній частині Кам’янця виросла справжня галявина новорічних ялинок, щоправда виготовлених з найрізноманітніших матеріалів: поліетилену, пластику, пляшок, кросівок, кеглів для боулінгу, повітряних кульок і навіть тазиків.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, два тижні тому готельєри міста спільно з міськрадою оголосили конкурс на виготовлення еко-ялинки, з метою привернення уваги громадськості до важливого питання – збереження природи.

Свої креативні ідеї представили колективи закладів міста та декілька родин. У виготовленні ялинок жителі міста не шкодували ні ресурсів, ні фантазії. І не даремно, адже головний приз, який чекав на переможця – три тисячі гривень.

Впевнено першість здобула патріотична бібліоялинка зі старих газет, яку виготовив колектив міської центральної бібліотеки. Третє місце та грошову премію у розмірі 1000 грн. отримав коледж будівництва, архітектури та дизайну. Друге місце та грошову премію 2000 грн. отримала родина Сивак.

Cпеціальний приз від міського голови в розмірі тисячі гривень отримав Олег Храпан.

По 500 гривень нагородили заступники міського голови колектив НВК №8 за новорічну красуню з мішковини і бубликів та родину Поліщуків за креатив із шишок.

Всі учасники також отримали нагороди від Асоціації готельєрів та рестораторів Кам’янця і міської ради.

Related Articles

Back to top button