Спорт

ММА Club «ГУНИ» гідно представив місто на «Битві хрестоносців» у Луцьку

Міжнародний турнір «MMA PRO UKRAINE-9: Битва хрестоносців»

11-12 березня у Луцьк відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE-9: Битва хрестоносців», що пройшов у ТРЦ «ПортCity».

На арені розваг «Generator City» у двобоях зійшлися 24 найсильніші спортсмени з України та Білорусі. Бійці у різних вагових категоріях показали не тільки технічні поєдинки, але й справжнє шоу.

Кам’янець-Подільський на цьому турнірі представляли три бійці з ММА Club «ГУНИ» – Максим Пашков (майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з панкратіону, призер Чемпіонату України), Олександр Горшечник (чемпіон України з панкратіону, бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо) та Костянтин Агапов (майстер спорту України, чемпіон України з бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА).

Олександр Горшечник (70,3 кг) за рішенням суддів здобув перемогу над бійцем з Херсона Володимиром Баришевим. Максим Пашков (70,3 кг) больовим прийомом переміг бійця з Ходорова Володимира Горачика. На жаль Костянтин Агапов (70,3 кг), у зв’язку з отриманою травмою, не був допущений лікарями для подальшого бою.

До турніру спортсменів підготували Юрій Нестеровський, Андрій Лівіцький та Назар Винник.