В Україні закінчується працездатне населення

На Україні з кожним роком буде збільшуватися кількість людей пенсійного віку.

Про це на прес-конференції в Києві, як передає кореспондент «ПолітНавігатора», заявила провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Лідія Ткаченко, яка відзначила, що населення України скорочується в основному за рахунок людей працездатного віку.

«У нас депопуляція безпосередньо пов’язана зі змінами у віковій структурі населення, різко буде скорочуватися саме населення працездатного віку. Люди старшого віку? Там досить великі покоління, які були народжені в 60-х, 70-х, 80-х роках», – сказала демограф.

Вона додала, що навіть незважаючи на високу смертність число людей, народжених в СРСР і виходять на пенсію, буде значно перевищувати чисельність більш молодого покоління.

«І це дуже велике навантаження на пенсійну систему, на систему охорони здоров’я, на систему соціального захисту і соціальних послуг. Владою, на жаль, все це слабо враховується», – резюмувала Ткаченко.

Фото з мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

  1. 515063 446760The leading source for trustworthy and timely health and medical news and info. 770112

  2. 518848 885717magnificent post, very informative. I wonder why the other specialists of this sector do not notice this. You must continue your writing. Im confident, youve a fantastic readers base already! 957992

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: