ВійнаКам'янець-Подільський

Художня школа запрошує у світ між реальністю і уявою

Викладачі художньої школи запрошують у світ між реальністю і уявою15 червня у Галереї мистецтв художнього відділу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відкрилась колективна виставка робіт викладачів Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи «Між реальністю і уявою». Про це інформує «7 днів».

У двох залах колишньої Подільської духовної семінарії представлені полотна Оксани Бедик, Ірини Бєлік, Іванни Брензей, Олександра Брензея, Катерини Дегтяр, Світлани Мельник, Ольги Поритко, Оленки Савчук, Олени Савчук-Кляпетури, Оксани Фльорчук, Тетяни Щербини. Усього робіт – 41. Виконані вони у найрізноманітніших техніках: акварель, олія, витинанка, пастель, латунь, вітраж, акрил.

Вражає і тематика виставки, у якій художники поєднали як класичні напрями мистецтва з усією їх непохитною традиційністю, поважністю і канонічністю, так і сучасні – ще не усім, можливо, зрозумілі, але безперечно такі, що неодмінно привертають увагу глядача та закохують у себе. Тут сплелись воєдино пейзажі та натюрморти, портрети та неймовірної краси вітражі і латунні композиції. Такий мікс, без сумніву, задає настрій відвідувачам.

Тож художники колективної виставки робіт «Між реальністю і уявою» та співробітники К-ПДІМЗ запрошують усіх охочих упродовж літа поринути у світ прекрасного, живого та неповторного.

Фото «7 днів».

Новини по темі

Back to top button