Кам'янець-Подільський

«Караоке на фонтані» перенесено на завтра!

Гунські криниці. Кам'янець-ПодільськийСьогодні у Кам’янці-Подільському стартувало шоу «Караоке на фонтані». Відкривали гучно, проте не без пригод. Але про усе по порядку.

Аби взяти участь у дебютній програмі, у сквер Гунські криниці зійшлося чимало кам’янчан – як учасників, так і вболівальників. До пісенних баталій приєднався і танцювальний колектив «Аджанта», що подарував присутнім танцювальний мікс, який налаштував городян на шоу, інформує «7 днів».

Найголосистіші боролися за право брати участь у програмі, виконуючи пісню Володимира Івасюка «Червона рута», а вболівальники – активно підтримувати, адже для них організатори шоу підготували окремий сюрприз. Подарунки анонсували, народ, як-то кажуть, налаштували, але, на жаль, у зв’язку з погодними умовами, було проведено тільки перший тур проекту. Далі хлинула злива.

Тож завтра, 30 червня, буде завершено програму та її зйомку, яку забезпечує «RV video». 4 учасники, обраних у першому турі, продовжать боротьбу за найкращого народного співака та головний приз програми – безкоштовне відвідування басейну у готелі «7 днів».

Нагадаємо, що навесні 2018 року найталановитіші боротимуться за головний приз сезону – ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ!

Більш детально про проект «Караоке на фонтані» читайте у попередньому матеріалі інтернет-видання «7 днів».

 

 

Новини по темі

Back to top button