ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському – оздоровча кампанія

У Кам'янці-Подільському розпочато оздоровчу кампаніюЗ 26 липня діти пільгових категорій Кам’янця-Подільського відпочиватимуть у курортному селищі Приморське Одеської області.

Оздоровлюватимуться діти відповідно до спеціальної програми, що фінансується міським бюджетом, упродовж 21 дня. Як зазначили у міській раді, місце відпочинку – позаміський заклад «Кабельник». Цьогоріч депутатський корпус виділив на ці потреби 337 тисяч гривень.

Зазначимо, що право на путівки для оздоровлення мають всі пільгові категорії дітей віком від 7 до 18 років. У тому числі діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних за тих же умов, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції.

Нагадаємо, що тільки вчора завдяки перемовинам міського голови Михайла Сімашкевича 45 дітей учасників АТО відправилися на відпочинок до Польщі.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button