Кам'янець-Подільський

Найбільш аварійні тепломережі замінять новими

Уже цієї середи, 12 липня, стартують роботи із реконструкції теплових мереж, які в Кам’янці-Подільському проводитимуть фахівці французької фірми «Enertex SARL», інформує Кам’янець-Подільська міська рада.

На ділянці, де прокладатимуть нові магістральні мережі, під час спільного виїзду оглянули міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Сергій Бабій та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.

Роботи проводитимуться в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», що фінансується за кошти кредиту Світового банку. Нові, попередньо ізольовані, труби буде прокладено на аварійних ділянках магістральних мереж міста довжиною 3,4 км. Тепломережа буде замінена на ділянці від котельні по вулиці Тімірязєва та проспекті Грушевського.

Також в рамках проекту буде проведене будівництво нової ділянки мережі, що простягатиметься від ТЕС, яка будується на вулиці Крип’якевича. Тож принагідно оглянули й приміщення теплоелектростанції, де тривають активні монтажні і будівельні роботи.

Новини по темі

Back to top button