ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському склали присягу

У Кам’янці-Подільському склали присягу на вірність народу України29 курсантів 201-го навчального центру та 313 студентів-випускників кафедри військової підготовки К-ПНУ ім. І. Огієнка склали присягу на вірність Батьківщині минулої суботи. Про це повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді.

Урочистості пройшли на стройовому плацу військової частини. Підтримати і привітати майбутніх військових прийшли як рідні, близькі, друзі, так і представники міської, районної влади, народного депутата Володимира Мельниченка.

Зокрема, від імені очільника Кам’янця Михайла Сімашкевича молодих людей із таким важливим кроком у житті привітали секретар міської ради Дмитро Васильянов і заступник мера Вадим Савчук. Вони побажали кожному, хто зробив вибір на користь служіння Батьківщині, набути вмінь і навичок, які б згодилися лише в цивільному житті, а також кар’єрного росту, гарної долі, бути чесним по відношенню до самих себе і професії.

Цього дня звучало чимало привітань, теплих слів, подаровано багато оплесків, квітів, обіймів, вручено низку грамот і відзнак.

Новини по темі

Back to top button