ІнцидентиКам'янець-Подільський

Сапери Центру розмінування навчали молодь

Сапери Центру розмінування навчали молодьВійськовослужбовці Центру розмінування у Кам’янці-Подільському взяли участь у спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту, який пройшов 19 вересня на базі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Під час тренувань досвідчені військові сапери ознайомили студентів з правилами поведінки з підозрілими знахідками, а також продемонстрували присутнім сучасні засоби захисту, пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

– Головним нашим завданням було донести до студентів інформацію про те, які види вибухонебезпечних предметів бувають і як не допустити трагедії у разі небезпечної знахідки, – підкреслив командир загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування підполковник Сергій Коваль.

Крім того, офіцер наголосив, що подібні заходи підвищують обізнаність населення з питань загрози саморобних вибухових пристроїв. До того ж внаслідок ведення бойових дій на сході держави сьогодні є ризик виявлення вибухонебезпечних предметів мешканцями мирних населених пунктів, що вже неодноразово траплялось раніше. На жаль, більшість із них невідомі цивільному населенню, і тому військовослужбовцями Центру розмінування вже не вперше проводиться подібне масштабне інформування з метою запобігання трагедії. Особливо це стосується дітей, які є найбільшою групою ризику.

На завершення кожен зі студентів отримав від військових саперів кишенькову книжечку-пам’ятку з правилами поводження у разі виявлення підозрілих або схожих на вибухонебезпечні предметів.

Андрій АГЄЄВ, спеціально для «7 днів».

Новини по темі:

Back to top button