ВійнаІнциденти

До 500-річчя Реформації відбувся форум

До 500-річчя Реформації організували форум29 жовтня в Хмельницькій обласній філармонії відбувся ювілейний форум «500 років Реформації. Хмельниччина», проведений на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2016 року №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» та розпорядження голови облдержадміністрації від 27.12.2016 №681 «Про затвердження плану заходів з відзначення в області 500-річчя Реформації».

Учасників зібрання привітала начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова. Про це йдеться на офіційному сайті управління. У своєму виступі вона зазначила: «Реформація – багатоплановий процес, який змінив свідомість та спонукав наших предків переглянути своє життя. Сьогодення також має свої виклики. Глобалізація, загострення міжнаціональних та міжетнічних конфліктів, війни, розділення. Світ потребує добрих змін і сьогодні. Святкування 500 років Реформації – це унікальний шанс показати суспільству, що з Богом завжди є вихід!».

Також до учасників форуму із настановними та вітальними словами звернулись керівники обласних об’єднань Євангельських церков, зокрема із вітальними словом від Народного депутата України, координатора Організаційного комітету з підготовки відзначення 500-річчя Реформації Унгуряна Павла Акимовича виступив його помічник В. Каспров.

У програмі виступили найкращі християнські творчі колективи: хори, оркестри, музичні гурти та вокалісти.

Новини по темі

Back to top button