Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському виступить поп-гурт «Один в каное»

У Кам'янці-Подільському виступить поп-гурт «Один в каное»23 березня відомий український гурт «Один в каное» завітає до Кам’янця-Подільського із презентацією свого нового альбому, вихід якого запланований на початок 2018 року.

Концерт у місті над Смотричем відбудеться у рамках всеукраїнського туру, який розпочнеться третього березня у Києві.

Улюблені пісні гурту прозвучать у РЦКМ «Розмай». Розпочнетьтся концерт о 19:00.

ДОВІДКА. Гурт «Один в каное» утворився у 2010-му році у Львові.

27-го листопада того ж року відбувся перший сольний виступ, на якому музиканти представили свої перші пісні.

З того часу гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступив у Празі, Парижі, Кембриджі, Мінську, Москві та Гданську, взяв участь у багатьох фестивалях.

Кількість учасників неодноразово змінювалась, в результаті чого від початкового складу залишилося двоє: Іра Швайдак (вокалістка) та Устим Похмурський (гітарист). Згодом вони запросили до себе перкусіоністку Олену Давиденко. В такому складі колектив проіснував шість років, видавши у 2016-му дебютну платівку з однойменною назвою «Один в каное». До альбому ввійшло 25 композицій, як результат п’ятирічних пошуків вічних сенсів, гаслом яких досі залишаються більше, ніж слова: «Сила в простоті».

Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У Кам'янці-Подільському виступить поп-гурт «Один в каное» (афіша)

Фото vip.volyn.ua, odynvkanoe.com.

Новини по темі

Back to top button