ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільський відзначив 204 річницю від дня народження Тараса Шевченка (відео)

Кам'янець-Подільський відзначив 204 річницю від дня народження Тараса Шевченка204 року тому народився найвідоміший український поет та національний пророк Тарас Шевченко. Тож учора, 9 березня, у всьому світі українці відзначали річницю від дня його народження. Кам’янець-Подільський також приєднався до вервечки заходів, що відбулися у найрізноманітніших куточках нашої планети. Про це інформує «7 днів».

До підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку громада міста разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем та народним депутатом Володимиром Мельниченком поклали квіти, послухали у піснях та поезіях слово Кобзаря. А після завершення заходу – вшанували хвилиною мовчання пам’ять великого Пророка і тих, хто загинув за український народ, виборюючи незалежність.

А вже о 12:00 біля пам’ятника Великому Кобзарю відбулись «Шевченківські читання», організовані міським об’єднанням товариства «Просвіта».

«9 березня 2018… Найбільше позитивних емоцій, серед присутніх громадських об’єднань, під час відзначення 204 річниці з дня народження Тараса Шевченка, сьогодні подарував «Пласт»… це можуть підтвердити «ПРОСВІТА», «СВОБОДА», «СОКІЛ», «ЖІНОЧА СОТНЯ», «НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС»… та інші кам’янчани…». – поділився враження на своїй сторінці у Facebook голова МО товариства «Просвіта» Славко Полятичук.

Шевченківські читання

Фото «7 днів» та із особистої сторінки Славка Полятинчука у Facebook.

Новини по темі

Back to top button