ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янцю-Подільському – нову об’їзну дорогу

Кам'янцю-Подільському – нову об'їзну дорогуНа капітальне будівництво об’їзної дороги Кам’янця-Подільського від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету передбачено 78 млн грн. Про це повідомляють на сайті міськради.

Як повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, зрушити питання з місця вдалося завдяки неодноразовим поїздкам із Володимиром Мельниченком до профільних міністерств. Так, нещодавно очільник міста з народним депутатом мали зустріч із заступником міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком, в якого заручилися підтримкою на фінансування великих дорожніх проектів.

Міський голова зазначив, що ремонтні роботи на об’їзній дорозі від Північної до Привокзальної – лише перший етап. Виділення коштів на другий – до колишнього хлібокомбінату – можливе після перевиконання Держбюджету.

Також Володимир Мельниченко додав, що загалом із Державного бюджету на ремонт та будівництво дороги «Житомир-Чернівці» (ділянка Хмельницький-Кам’янець-Подільський) передбачено 300 млн грн; на «тещин язик» – 186 млн грн, завершення робіт з добудови мосту через річку Мукша – 8,2 млн грн, а на програму «Безпечне місто» – 15 млн євро.

Новини по темі:

Back to top button