ІнцидентиКам'янець-Подільський

Музейники із Кам’янця-Подільского беруть участь у міжнародному танцювальному конкурсі (відео)

Museum Dance Off 5: The Last Dance (Kamianets-Podilskyi Museum)Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник бере участь у міжнародному танцювальному батлі  «Museum Dance Off 5: The Last Dance». Про це повідомляє «7 днів».

Жартівливий конкурс, запроваджений американськими музеями, проводиться уже вп’яте. «Museum Dance Off 5: The Last Dance» дає можливість колективу розслабитись та згуртуватись навколо цікавої ідеї.

Після проведення 4 конкурсу його організатор отримав чимало «наклепнецьких атак» і не планував п’ятий батл. «Наш куточок був вільним від тролів. Але тролі знайшли нас. Вони мене лякали… Я через це насправді і не планував організовувати ще один конкурс», – розповідає він на офіційному сайті «Museum Dance Off» (www.whenyouworkatamuseum.com). Але енергія учасників настільки потужна, що чоловік все ж таки зважився на організацію ще одного батлу.

Museum Dance Off 5: Kamianets-Podilskyi Museum, Ukraine (2018)

«Але ви, дорогі учасники, не відпускаєте танець! Дехто з вас уже відзняли свої відео на цей рік!.. Отже, я вирішив зробити останній ривок і вийти на вершину. Коли маєш щось протягом 5 років в інтернеті, це дивовижний подвиг сам по собі, тому давайте закінчимо це на високій ноті», – зізнається організатор.

Відповідно до умов конкурсу ролик кам’янецьких музейників «Museum Dance Off 5: Kamianets-Podilskyi Museum, Ukraine (2018)», що розповідає історію одного злодія, уже завантажений на сервіс Youtube і доступний до перегляду. А «Museum Dance Off 5: The Last Dance» офіційно розпочнеться 16 квітня.

Тож слідкуймо за новинами, адже зовсім скоро розпочнеться голосування, яке визначить переможців у різних куточках світу (голосування відбуватиметься по регіонах) та  стане путівкою до наступного етапу конкурсу.

Новини по темі

Back to top button