Кам'янець-ПодільськийСуспільство

У День вишиванки відбулося засідання виконавчого комітету

У День вишиванки відбулося засідання виконавчого комітетуСімнадцятого травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, під час якого розглянули майже півсотні питань порядку денного. Про це йдеться на сайті міськради.

Так члени виконкому затвердили норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, які раніше розраховувалися на метр квадратний, а відтепер розраховуватимуться на одну людину. Згідно прийнятих змін ця норма на одну людину, яка проживає у багатоквартирному будинку становитиме 2,33 куб. м (було 1,8).

Розглянули і погодили на засіданні виконкому проект рішення сесії міської ради «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету міста за 1 квартал 2018 року». Так за три місяці поточного року до казни міста надійшло 240 млн.874,4 тисячі гривень. Найбільшу частку становлять офіційні трансферти – 62, 6%, або ж 150 млн., 692,8 тис. грн., власні надходження загального фонду – 33,7%, що становить 81 млн. 159,3 тисячі гривень та власні надходження спеціального фонду – 3,7 % (9 млн. 022,3 тис. грн.).

Основними джерелами надходжень стали: податок з доходів фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. Ці кошти були розподілені за такими сферами життєдіяльності міста наступним чином – соціальний захист населення (47,9 %), освіта (27,9%), охорона здоров’я (13,6), житлово-комунальне господарство (4,2%),культура (1,4%).

Погоджено й туристичний маршрут БРДМ-туру. Нагадаємо, що минулого засідання це питання було знято з розгляду задля того, щоб вислухати позицію природоохоронних організацій, які надали свої погодження. Сьогодні представники цих структур, під час розгляду даного питання, не висловили жодного заперечення щодо курсування БРДМу річкою Смотрич, а лише надали рекомендації щодо дотримання руху маршруту. Як пообіцяв підприємець, який організовує такі екскурсії, жодних відхилень від прописаного маршруту не буде.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button