Кам'янець-ПодільськийСуспільство

Фестиваль «Ількові забави» пройшов вдало

Фестиваль «Ількові забави»Суботній день для активних сімей Кам’янця-Подільського видався спекотним. Усі, хто бажав гарно і спортивно відпочити, долучилися до фестивалю родинного відпочинку «Ількові забави» – уже традиційного в нашому місті.

Як повідомляють у міськраді, в післяобідню пору в сквері Гунські криниці стало людно. Тут, у розділеній на кілька зон території, можна було долучитися до пікніка для матусь та дітей «Sweet mum» з іграми та забавами і майстер-класами; сімейних змагань «Аква-марафон», молодіжних інтелектуально-розважальних настільних ігор, майстерні мильних бульбашок, аквагриму для дітей та дорослих, майстер-класів з розпису мехенді, малюнку на асфальті, анімаційної програми, активних ігор (бадмінтону, диск-гольфу), концерту сучасної української пісні «Хвиля талантів» та молодіжного креативу «Dance Battle».

Чимало радості для дітей принесло пінне шоу, а для батьків – конкурс «Супер-татко».

Переможці та учасники фестивалю «Ількові забави» отримали від міського голови подарунки, які вручав його заступник Вадим Савчук, а від підприємців – сертифікати на різного роду відпочинок. Крім того, всі дітки під час забав змогли насолодитися безкоштовним морозивом.

Фестиваль «Ількові забави»Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button