ІнцидентиКам'янець-Подільський

На засіданні виконавчого комітету погодили низку соціальних питань

Засідання виконавчого комітету (07.02.2019)

7 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, на якому було розглянуто близько 70 питань.

Як інформують у міськраді, члени виконавчого комітету погодили надання матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям і важкопораненому учаснику АТО та членам сімей загиблих бійців. А також підтримали клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Іларії Івасюк, котра виховує п’ятьох дітей.

Окрім того, затверджено порядок здійснення заміни перевізниками міста транспортних засобів на резервні і впровадження інформативних ID-карток «Легальний перевізник» в міських маршрутках. Прийнято рішення про здійснення технологічної накатки маршруту №9 «Біланівка – вул. Драй-Хмари».

Серед інших розглянутих питань – зарахування, зняття з квартирного обліку за місцем проживання; затвердження положення про художню раду при департаменті містобудування та архітектури; надання адрес земельним ділянкам; питання, що стосуються дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також затверджено заходи щодо наповнення міського бюджету і економного та раціонального використання коштів у 2019 році.

Новини по темі

Back to top button