Кам'янець-Подільський

Останній дзвоник пролунає 24 травня

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України визначилося з датами проведення Останнього дзвоника та державної підсумкової атестації (ДПА) у загальноосвітніх навчальних закладах. Про це йдеться у листі Міносвіти №1/9-92 від 8 лютого.

У цьому навчальному році навчальні заняття завершуються 24 травня, а для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем – 25 травня. Цього дня проводиться свято «Останній дзвоник».

Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів проводитимуться в 1-4 класах (27 – 30 травня), у 5-8 і 10 класах (27 травня – 7 червня). За рішенням закладу навчальні екскурсії та навчальна практика можуть бути проведені протягом року.

У 4-х класах ДПА проводиться з 13 по 21 травня із української мови та читання, математики.

У 9-х класах ДПА проводитиметься з 28 травня по 11 червня з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками завдань, рекомендованими МОНмолодьспорт. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

ДПА з української мови для випускників 9-х класів (диктант) проводитиметься 31 травня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація розпочинається о 9.00. Інший час початку проведення державної підсумкової атестації має бути погоджений навчальними закладами з відповідними органами управління освіти.

ДПА для випускників 11-х класів проводиться з 27 по 31 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань.

27 травня відбудеться ДПА з української мови (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 1-2 червня 2013 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, 11-12 червня. До участі в зборах, як правило, запрошуються батьки, представники громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Новини по темі

Back to top button