Кам'янець-Подільський

Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе

Сьомого березня, напередодні 199 річниці з дня народження великого генія України – Тараса Шевченка, відбулися урочистості біля пам’ятника Кобзарю.

Вшанування пам’яті поета розпочалось із святкової ходи від міської ради до пам’ятника Тарасу Шевченку біля міського Будинку культури.

Як повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада, участь в ході та покладанні квітів до пам’ятника разом із кам’янчани взяли представники влади – міський голова Михайло Сімашкевич, заступники міського голови Василь Сукач та Сергій Бабій, секретар міської ради Василь Сенюк.

Продовжились урочистості уже звичними Шевченківськими читаннями. Твори поета продекламували учні та студенти навчальних закладів міста. Окрім того, місцеві поети прочитали власні поезії про Кобзаря.

Сьогодні ж у Хмельницьку до пам’ятника Тарасу Шевченку вінки та квіти поклали керівництво міста та області.

Як інформує Хмельницька міська рада, в урочистій церемонії взяли участь Хмельницький міський голова Сергій Мельник, заступник міського голови Іван Прокопець, заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий.

Глибоку шану та повагу Великому Кобзареві засвідчили, поклавши квіти до його пам’ятника депутати обласної та міської рад, представники місцевих організацій політичних партій та громадських організацій, релігійних конфесій, керівники підприємств, установ і організацій, громадськість міста.

В ході урочистостей у виконанні муніципального камерного хору прозвучали музичні твори на вірші Т.Г. Шевченка та присвячені йому пісні.

Новини по темі:

Back to top button