Економіка

Директор Укренерго розповів як максимально комфортно пережити відключення світла

Оскільки Україна стикається зі зростаючими проблемами у своїй енергосистемі, надзвичайно важливо бути готовим до планових відключень. Володимир Кудрицький, генеральний директор Укренерго, окреслив складну ситуацію та розповів про те, як пересічному українцю забезпечити свою безпеку та пом’якшити наслідки відключень електроенергії.

Що потрібно зробити перед відключенням електроенергії

Будьте в курсі, коли заплановано відключення світла у вашому регіоні. Це допоможе вам спланувати та підготуватися відповідно.

Від’єднайте будь-які непотрібні електричні прилади, щоб запобігти пошкодженню від стрибків напруги після відновлення електрики.

Переконайтеся, що у вас достатньо питної води та харчових продуктів, що не швидко псуються, щоб витримати збій.

Тримайте холодильник і морозильну камеру закритими, наскільки це можливо, щоб підтримувати низьку температуру та зберегти продукти.

Переконайтеся, що ваші телефони, ноутбуки та інші важливі гаджети повністю заряджені до початку збою.

Приготуйте лампи на батарейках, ліхтарики або свічки, щоб використовувати їх, коли вимкнеться світло.

Не користуйтеся ліфтами під час запланованого відключення електроенергії, щоб не застрягти в разі відключення електроенергії.

Якщо ви використовуєте генератор, переконайтеся, що він працює на вулиці, щоб запобігти отруєнню чадним газом і забезпечити належну вентиляцію.

Підтримка Українських захисників

Поки ситуація складна, пам’ятайте, що захисники українського неба, енергетики та служби надзвичайних ситуацій невтомно працюють, щоб зірвати плани ворога та відновити нормальну обстановку. Ваша співпраця та готовність є життєво важливими в ці часи.

Дотримуючись цих основних правил безпеки, ви зможете захистити себе та свою родину під час відключення електроенергії. Будьте в безпеці, будьте напоготові, і давайте будемо міцними разом.

Новини по темі

Back to top button