Інциденти

У небо над Кам’янцем-Подільським піднімуться сотні палаючих сердець

20 квітня у рамках «Відкриття туристичного сезону» у Кам’янці-Подільському відбудеться акція «Палаючі серця».  Біля Старої фортеці у небо буде відпущено одразу сотні, а то й тисячі паперових палаючих сердець, які символізуватимуть не лише кохання, а й нестимуть вогонь добра.

Організаторами акції виступають фестиваль «Весільна фортеця» за підтримки мережі гіпермаркетів «Епіцентр». Кожен бажаючий може придбати ліхтарик та прийти о 20.00 до фортеці та разом із іншими учасниками акції відпустити його в небо. Частина коштів від продажу ліхтариків «Епіцентр» перераховує для допомоги дітям з вадами фізичного розвитку у благодійний фонд «Шанс», який очолює Нікіта Рейда.

Видовище обіцяє бути захоплюючим – адже вперше над Старим містом буде запалено стільки ліхтариків, кількість яких залежатиме від того, скільки небайдужих людей готові запалити власні серця заради добра та рідного міста.

Нагадаємо, що «Відкриття туристичного сезону» цього року відбуватиметься 19-21 квітня у Кам’янці-Подільському і вперше матиме обласний статус, адже буде представлено туристичний потенціал всієї Хмельницької області.

Related Articles

Back to top button