Кам'янець-Подільський

Стартував калейдоскоп новорічно-різдвяних заходів

19 грудня відбулося відкриття головної новорічної ялинки Кам’янця-Подільського, яке у місті над Смотричем розпочало офіційний відлік до Нового року.

Святкова церемонія відкриття розпочалась з майдану Відродження парадом Дідів Морозів та Снігурок, казкових героїв та глядачів.Біля міської Ратуші на головній сцені міста на усіх присутніх чекав калейдоскоп номерів артистів МБК, коледжу культури та мистецтв.  Під час святкових виступів казкові герої роздавали дітлахам повітряні кульки та цукерки. А тим, хто бажав зігрітися, Олег Ващинський пригощав  гарячим чаєм із справжнього самовара.  Одні зігрівались чаєм, а інші, хто змерз – грівся, пританцьовуючи, оскільки мороз добряче давав про себе знати.

Після запальних танців та хороводів навколо ялинки міський голова Михайло Сімашкевич запалив головну новорічну ялинку міста, привітавши кам’янчан із новорічними свята, що незабаром завітають у кожну домівку.

Також під час відкриття ялинки розпочала свою роботу і резиденція Діда Мороза. Червонощокий улюбленець усіх малюків вітатиме у своїй резиденції діток аж до 31 грудня.

У будні резиденція працюватиме з 16.00 до 17.30, а у вихідні – з 12.00 до 15.00. Батьки, які бажають влаштувати своїм малюкам зустріч із Дідом Морозом та Снігуркою, можуть звертатися за телефоном 3-55-33 з 10:00 до 14:00 години.

А незабаром на усіх кам’янчан та гостей міста чекає виступ переможниці дитячого «Євробачення-2012» Анастасії Петрик, новорічні віншування, конкурс на кращого Діда Мороза і Снігурку, дитячі новорічні ранки, вистави народного театру, новорічні шоу та забави, ігрові програми та колядування, різдвяні читання, свято духовної музики, пісні тощо. Не пропустіть найголовнішого!

Новини по темі

Back to top button