Інциденти

На травневі свята українці відпочиватимуть дев’ять днів

На травневі свята у 2013 році українці відпочиватимуть дев’ять днів. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів “Про перенесення робочих днів у 2013 році”.

«З метою створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня – Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня – Дня Перемоги, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2013 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з: п’ятниці 3 травня – на суботу 18 травня; п’ятниці 10 травня – на суботу 1 червня». – зазначається у документі.

Отже, на травневі свята українці відпочиватимуть з 1 по 5 травня та з 9 по 12 травня.

Нагадаємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів робочий день 31 грудня перенесено на 29 грудня, таким чином вихідними на новорічні свята будуть 30, 31 грудня та 1 січня. На Різдво українці також відпочиватимуть  три дні – 5, 6 і 7 січня.

За матеріалами прес-служби КМУ

Новини по темі

Back to top button