Інциденти

І заспівали дзвони…

У Кам’янці-Подільському 20 січня відбулося освячення дзвіниці храму Преображення Господнього (УГКЦ). З цієї нагоди прибув митрополит Кир Василій – блаженнійший архієпископ Тернопільський і Зборівський.

Як повідомляє Хронікер, за його участі віруючі миряни могли насолодитися Божественною літургією, втерти сльозу та надихнутися проникливим проповідницьким словом владики, піднятися на висоти душевного блаженства разом зі співом хору «Благовіст» Української Греко-Католицької Церкви Матері Божої Почаївської (регент Зіновій Яропуд).

Після завершення церковної служби архіпастир відзначив усіх фундаторів та жертводавців цього храму. Висловлюючи подяку жертводавцям, владика зазначив, що не менш  ціннішою за матеріальні пожертви, є щира молитва, з якою люди звертаються до Бога, просячи про підтримку у побудові храму.

Родзинкою свята було створення при храмі бібліотеки. Першими фундаторами її виступили громадсько-політичний рух «Гідність» та видавництво «Медобори-2006».

При цьому жертводавці наголосили на важливості справи, яка започаткована з ініціативи ГПР «Гідність» під девізом: «Наслідуй Костя Солуху – подаруй бібліотеці українську книгу».

Нагадаємо, ГПР «Гідність» започаткував і впроваджує в життя ідею створення при церквах міста та району бібліотек духовно-патріотичного спрямування. Подібна бібліотека уже розпочала свою діяльність при Орининському храмі Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) під час його освячення митрополитом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Антонієм. Загалом за останні два роки ГПР «Гідність» було передано міським, районним та сільським бібліотекам книг на суму понад 35 000 грн.

Завершальним акордом свята стало освячення церковної дзвіниці.

Фото vk.com/gazetafortecia.

Новини по темі

Back to top button